Personel Taşımacılığı

1970’li yılların başında rahmetli kurucumuz Sabri Somaklı’nın önclüğünde,Işıklar Holding Grubunun fabrikalarıyla Personel Taşımacılığına başlayan firmamız,bugün onlarca firma ve resmi kuruma başarı ve güvenle hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Lokomotif sektörlerimizden olan Personel Taşımacılığınında 50. Yılımızda,Bartın ilinde bugün ortalama günlük 1.000 personel taşımaktayız.
Somaklı Tur olarak önemsediğimiz unsurlar ;
Güvenlik
Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Araçlarımızda bulunan Akıllı Araç Takip Sistemi (SVTS) ile  araçlarımız 24 saat takip altındadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.
Kalite
Somaklı Tur, sektöre örnek olan ve müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.
Prestij
Somaklı Tur marka değeri, hizmet verdiği personel taşımacılığın da müşteri profili ve hizmete bakış açısı ile sektörde prestij unsuru olarak anılmaktadır. Bu doğrultuda her zaman önceliğimiz firmamıza yüklenen bu misyonla hizmet kalitemizi artırarak müşterilerimizin tercih ettiği firma konumumuzu korumaktır.

SAYFA GALERİSİ

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Hizmet Anket Değerlendirme